asd

            Dom Wypoczynkowy "DOLINA BIAŁKI" położony jest pod wyciągami Kaniówka z dala od głównej drogi. Z obiektu roztacza się wspaniały widok. Dobra lokalizacja sprawia, iż jest to świetny punkt wypadowy na wycieczki piesze, rowerowe i na narty.

            Obiekt dysponuje pokojami 2,3,4,5 osobowymi, są także pokoje typu studio 2+3. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę i są wyposażone w TV i bezprzewodowy internet. Oferujemy smaczne posiłki kuchni domowej. Na życzenie przygotowujemy tradycyjne góralskie posiłki.

            Do dyspozycji gości oddajemy salę, gdzie można spędzić wolny czas, salę do gry w ping-ponga i piłkarzyki, ogrzewaną przechowalnie sprzętu narciarskiego. Przed domem wygodny parking.

            Na zewnątrz:

  • piaskownica, 
  • huśtawki, 
  • zjeżdżalnia dla dzieci,
  • grill,
  • trampolina.


            Zapraszamy również grupy zorganizowane, zielone i białe szkoły. Organizujemy posiady z muzyką góralską, pieczenie prosiaka, barana, a zimą również kulig.

           

            Około 300m od domu znajduje się wyciąg krzesełkowy ,,Kaniówka".

Wyciągi Narciarskie Kaniówka zostały objęte wspólnym systemem kasowo-biletowym, opartych na kartach chipowych.

Na wspólnym systemie pracują też wyciągi Bania i Kotelnica Białczańska.

Kaniówka to kompleks trzech wyciągów w górnej części Białki Tatrzańskiej, z dużym bezpłatnym parkingiem, również dla autokarów.  

W okolicy stacji znajdują się wypożyczalnie sprzętu, szkółka narciarska i gastronomia.

            Wyciągi sztucznie naśnieżane, oświetlone, trasy ratrakowane .

Kaniówka  została połączona z główną stacją Kotelnicy. Trasa, która łączy Kaniówkę i Kotelnicę Białczańską ma swój początek przy głównej stacji kolei nr IX Remiaszów, a koniec przy dolnej stacji kolei nr VII Kaniówka . Łączna jej długość to 1000 m. Tym sposobem nie przemieszczając się samochodem można korzystać z większości wyciągów w Białce Tatrzańskiej.   

            Przez  cały sezon zimowy pomiędzy  w Białce Tatrzańskiej kursują  bezpłatne ski-busy. Przystanek przed naszym domem.

Organizowane są wycieczki jednodniowe  krajowe i zagraniczne z możliwością odbioru Państwa  z miejsca zakwaterowania. Do wyboru mają Państwo m.in Spływ Dunajcem, Spływ góralski, Spacer w Koronach Drzew (Słowacja), wieczór w Termach Chochołowskich, Kraków i Wieliczka, Wadowice i Oświęcim, Budapeszt, Wiedeń

 
Po dniu pełnym wrażeń, wieczór można spędzić w jednej z wielu karczm, słuchając muzyki góralskiej i popijając grzańca.