asd

            Dom Wypoczynkowy "DOLINA BIAŁKI" położony jest pod wyciągami Kaniówka z dala od głównej drogi. Z obiektu roztacza się wspaniały widok. Dobra lokalizacja sprawia, iż jest to świetny punkt wypadowy na wycieczki piesze, rowerowe i na narty.

            Obiekt dysponuje pokojami 2,3,4,5 osobowymi, są także pokoje typu studio 2+3. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę i są wyposażone w TV i bezprzewodowy internet. Oferujemy smaczne posiłki kuchni domowej. Na życzenie przygotowujemy tradycyjne góralskie posiłki.

            Do dyspozycji gości oddajemy salę, gdzie można spędzić wolny czas, salę do gry w ping-ponga i piłkarzyki, ogrzewaną przechowalnie sprzętu narciarskiego. Przed domem wygodny parking.

            Na zewnątrz:

  • piaskownica, 
  • huśtawki, 
  • zjeżdżalnia dla dzieci,
  • grill.


            Zapraszamy również grupy zorganizowane, zielone i białe szkoły. Organizujemy posiady z muzyką góralską, pieczenie prosiaka, barana, a zimą również kulig.

           Około 250m od domu znajduje się wyciąg krzesełkowy ,,Kaniówka", są również trzy inne wyciagi w tym jeden bardzo lagodny do nauki jazdy na nartach dla dzieci.   W odległości  ok. 2 km od naszego domu położony jest najlepszy ośrodek narciarski w Polsce ,,Kotelnica Białczańska" jak również baseny geotermalne ,,Terma Bania", które łączą ze sobą rozrywkę parku wodnego, komfort SPA oraz lecznicze właściwości termalnego wypoczynku.

            Przez  cały sezon zimowy pomiędzy "Kaniówką" a "Kotelnicą Białczańską"  kursują bezpłatne ski-busy.